Kontrolery temperatury KM-RX 1001
Treść:
1
Numer produktu:
7619815
Informacje dot. produktu "Kontrolery temperatury KM-RX 1001"
Regulatory LabHEAT®. Kontrolery z możliwością dowolnej elektronicznej regulacji temperatury, z dwoma wyświetlaczami (wartości ustawionej i aktualnej). Czujnik Pt-100 lub termopara, do temp. maks. 1200 °C, metalowa obudowa, z uchwytem, regulacją mocy do maks. 2300 W (10 A), dostarczane wraz z przewodem o dł. 1,5 m i wtyczką. Podłączenie czujnika/alarmu: Gniazdo/Gniazdo.
| Głębokość: | 140 mm |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 1200 °C |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 65001001 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 205 mm |
| Temperatura: | 0 ... 1,200 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | KM-RX 1001 |
| UNSPSC: | 41-11-61-16 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 205 x 140 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |
| Zdolność przełączania: | 2300 W |
| Złącza: | USB |