Kontrolery temperatury Julabo
Treść:
1
Numer produktu:
9724984
Informacje dot. produktu "Kontrolery temperatury Julabo"
Do monitorowania i kontroli sprzętu grzejnego, takiego jak płaszcze grzejne, łaźnie, płyty grzejne, łaźnie olejowe itp. Wyposażone w elektronikę najwyższej jakości.
- Oddzielny wyświetlacz (LED) temp. aktualnej oraz funkcji bezpieczeństwa i alarmów.
- Szczelna, prosta w użyciu klawiatura membranowa
- Rozdzielczość wyświetlacza 0.1°C
- Regulowane parametry
- Kontroler PID
- Podłączenia czujników kontrolnych i alarmowych
- Maks. moc: 2 kW.
... oraz jeszcze więcej możliwości w kontrolerze LC6:
- ICC = Intelligent Cascade Control, regulowany kontroler PID
- Dodatkowy wyświetlacz LCD do łatwiejszej obsługi
- Integralny programator (6 profili po 60 segmentów)
- Podłączenie 2 czujników kontrolnych i 1 czujnika bezpieczeństwa
- Maks. moc: 3 kW
- Oddzielny wyświetlacz (LED) temp. aktualnej oraz funkcji bezpieczeństwa i alarmów.
- Szczelna, prosta w użyciu klawiatura membranowa
- Rozdzielczość wyświetlacza 0.1°C
- Regulowane parametry
- Kontroler PID
- Podłączenia czujników kontrolnych i alarmowych
- Maks. moc: 2 kW.
... oraz jeszcze więcej możliwości w kontrolerze LC6:
- ICC = Intelligent Cascade Control, regulowany kontroler PID
- Dodatkowy wyświetlacz LCD do łatwiejszej obsługi
- Integralny programator (6 profili po 60 segmentów)
- Podłączenie 2 czujników kontrolnych i 1 czujnika bezpieczeństwa
- Maks. moc: 3 kW
| Ciężar: | 3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 170 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 31 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Numer artykułu producenta: | 9700140 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,05 °C |
| Szerokość: | 170 mm |
| Temperatura: | -50 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | LC4 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wejścia czujników: | 2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 170 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | RS232 |