Kontrolery mocy, VOLTRON-PLUS F
messner emtronic
Treść:
1
Numer produktu:
9725363
Informacje dot. produktu "Kontrolery mocy, VOLTRON-PLUS F"
Regulatory napięcia sieciowego służące do zmiany prądu płynącego przez oporowe elementy grzejne.
Cechy kontrolerów:
Cechy kontrolerów:
- Podświetlany włącznik dipolowy 10 A (4)
- Kontrola IC (brak histerezy)
- Cicha praca
- Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe klasy N
- Szybki bezpiecznik
- Bezpiecznik w gniazdku z osłonką
- Kontrolka pracy
| Specyfikacja Napięcie: | 220 - 235 V, 50 / 60 Hz |
| Moc znamionowa: | Maks. 2000 VA |
| Prąd znamionowy: | Maks. 10 A |
| Elektronika: | Kontrola faz |
| Zakres regulacji: | Od 0 do 235 V |
| Wym.: | 150 x 80 x 55 mm |
| Ciężar: | 0,7 kg |
| Ciężar: | 700 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 150 mm |
| Maks. Napięcie: | 235 V |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Natężenie prądu: | 10 A |
| Numer artykułu producenta: | 31101020 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 80 mm |
| Typ: | VOLTRON-PLUS F |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 150 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 235 V, 50/60 Hz , 10 A |
| Zdolność przełączania: | 2000 VA |