Kontrolery mocy, KM-L116
Treść:
1
Numer produktu:
6263103
Informacje dot. produktu "Kontrolery mocy, KM-L116"
Elektromechaniczne kontrolery mocy do czasz grzejnych. Zasilanie 230 V, 13 A, moc maks. 2990 W. Obudowę wykonano z tworzywa (wys. x szer. x gł.) 55 mm x 65 mm x 120 mm.
| Głębokość: | 120 mm |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 115 V |
| Numer artykułu producenta: | 65500116 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 65 mm |
| Typ: | KM-L116 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 65 x 120 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Zasilanie: | 115 V |
| Zdolność przełączania: | 1450 W |