Kontrolery MIXcontrol eco
Treść:
1
Numer produktu:
9645969
Informacje dot. produktu "Kontrolery MIXcontrol eco"
Ekonomiczne kontrolery, z możliwością analogowej kontroli prędkości oraz funkcją włączania i wyłączania przy użyciu pokrętła.
| Ciężar: | 80 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 0 ... 40 °C |
| Głębokość: | 50 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 0 °C |
| Moc znamionowa: | 10 W |
| Numer artykułu producenta: | 90100 |
| Prędkość: | 120 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 120 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 65 mm |
| Typ: | MIXcontrol eco |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US/AUS |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 65 x 50 x 45 mm |
| Wysokość: | 45 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |