Kontroler próżni VC 900
Treść:
1
Numer produktu:
4686725
Informacje dot. produktu "Kontroler próżni VC 900"
- Zastosowania: wyparki rotacyjne, destylacja, systemy próżniowe dla wielu użytkowników
- Proste w użyciu sterowanie w aplikacjach próżniowych
- Osobna jednostka sterująca z czujnikiem ciśnienia i dwustopniowym zaworem sterujacym, możliwym do zamontownia niezależnie od jednostki sterującej
- Możliwość współpracy z elementami systemów próżniowych firmy KNF oraz innych producentów
Do obsługi pompy N 920 G należy osobno zamówić odpowiedni kabel zasilający.
| Baterii/akumulatora: | 115 V |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Głębokość: | 67 mm |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 115 V |
| Numer artykułu producenta: | U304108/304181 |
| Szerokość: | 101 mm |
| Typ: | U VC 900 |
| Typ wtyczki: | US |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 101 x 67 x 181 mm |
| Wysokość: | 181 mm |