Kontroler próżni VACUU·SELECT
Treść:
1
Numer produktu:
4662426
Informacje dot. produktu "Kontroler próżni VACUU·SELECT"
W pełni wyposażony kontroler próżni z pojemnościowym, niezależnym od typu gazu, pomiarem ciśnienia absolutnego za pomocą membrany ceramiczno-aluminiowej. Podczas gdy sterownik podciśnienia VACUU-SELECT® w wersji podstawowej nadal wymaga oddzielnego zaworu regulacyjnego podciśnienia jako wyposażenia dodatkowego, w pełni wyposażony jest kompaktowy sterownik VACUU-SELECT® jako dwupunktowy regulator podciśnienia z chemicznym zaworem linii ssącej.
Po podłączeniu zaworu próżniowego VACUU-SELECT® automatycznie wykrywa temperaturę wrzenia podczas odparowywania rozpuszczalnika i przełącza się w tryb sterowania dwupunktowego. Graficzny interfejs użytkownika oferuje predefiniowane procesy próżniowe dla wszystkich popularnych zastosowań laboratoryjnych. Aplikacje, takie jak pożądana próżnia i inne parametry, mogą być również łączone i sterowane indywidualnie.
W pełni wyposażona jednostka podstawowa bez zaworu regulacyjnego próżni może być dowolnie ustawiana. Odpowiednio dobrany program akcesoriów oferuje wszystko, co można dopasować do różnych zastosowań laboratoryjnych.
Zakres dostawy: Kontroler próżni VACUU-SELECT z wbudowanym ceramicznym czujnikiem podciśnienia i zaworem odpowietrzającym, rozkładaną podstawą i zasilaczem.
Zawory linii ssących należy zamawiać osobno.
Po podłączeniu zaworu próżniowego VACUU-SELECT® automatycznie wykrywa temperaturę wrzenia podczas odparowywania rozpuszczalnika i przełącza się w tryb sterowania dwupunktowego. Graficzny interfejs użytkownika oferuje predefiniowane procesy próżniowe dla wszystkich popularnych zastosowań laboratoryjnych. Aplikacje, takie jak pożądana próżnia i inne parametry, mogą być również łączone i sterowane indywidualnie.
- Interaktywny, graficzny wyświetlacz dotykowy dla łatwej obsługi
- Wyświetlacz z ekranem dotykowym może być obsługiwany w rękawicach ochronnych
- Predefiniowane procesy próżniowe zapewniające powtarzalne wyniki i oszczędność czasu w laboratorium
- W pełni automatyczne odparowywanie po naciśnięciu przycisku
- Łatwy w użyciu edytor aplikacji do tworzenia własnych procesów
- Zintegrowana funkcja pomocy
- Zintegrowany zawór wentylacyjny również dla gazu obojętnego
- Interfejs Ethernet/USB (typ A)
- Zatwierdzenie EX: II 3/- G IIC T4 X Tylko powietrze wewnętrzne
Zakres dostawy: Kontroler próżni VACUU-SELECT z wbudowanym ceramicznym czujnikiem podciśnienia i zaworem odpowietrzającym, rozkładaną podstawą i zasilaczem.
Zawory linii ssących należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 745 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 127 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. wartość zmierzona: | 1080 mbar |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Min. wartość pomiarowa: | 0.1 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 20700000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 157 mm |
| Typ: | VACUU·SELECT |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US/AUS |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 157 x 127 x 41 mm |
| Wysokość: | 41 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.1 ... 1,080 mbar |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |