Kontroler do pipetowania accu-jet® S, bez zasilacza uniwersalnego
Treść:
1
Numer produktu:
9281072
Informacje dot. produktu "Kontroler do pipetowania accu-jet® S, bez zasilacza uniwersalnego"
Do precyzyjnego pipetowania dużych i małych objętości. Regulowana prędkość silnika umożliwia przełączanie pomiędzy swobodnym przepływem a szybkim wypustem cieczy.
Korzyści dla środowiska:
Zrównoważone opakowanie: kartonowe pudełka o zawartości przetworzonej w około 90 % Odnawialna
energia: produkcja przy użyciu 100 % ekologicznej energii elektrycznej z certyfikowanych elektrowni wodnych oraz samodzielnie generowana energia elektryczna jako produkt uboczny wytwarzania ciepła w wydajnej elektrociepłowni.
Zakres dostawy:
Kontroler pipet accu-jet® S, akumulator niklowo-wodorkowy, uchwyt ścienny, 2 sterylne, wymienne filtry membranowe (0,2 μm).
- Obsługa jedną ręką
- Do pipet szklanych i plastikowych od 0,1 do 200 ml
- Precyzyjna regulacja objętości
- Zintegrowana pozycja ułatwiająca odstawianie
- Układ zaworów do odprowadzania par cieczy
- Filtr membranowy i zawór bezpieczeństwa chroniący przed przenikaniem cieczy
- Mocny, wydajny silnik zapewniający szybki czas napełniania (25 ml w 3 sekundy)
- 8 godzin ciągłego pipetowania za pomocą pipety 10 ml bez konieczności ładowania
- Dwukolorowy wskaźnik naładowania baterii
- Przekonujący w obsłudze i trwałości
Korzyści dla środowiska:
Zrównoważone opakowanie: kartonowe pudełka o zawartości przetworzonej w około 90 % Odnawialna
energia: produkcja przy użyciu 100 % ekologicznej energii elektrycznej z certyfikowanych elektrowni wodnych oraz samodzielnie generowana energia elektryczna jako produkt uboczny wytwarzania ciepła w wydajnej elektrociepłowni.
Zakres dostawy:
Kontroler pipet accu-jet® S, akumulator niklowo-wodorkowy, uchwyt ścienny, 2 sterylne, wymienne filtry membranowe (0,2 μm).
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Kolor: | Ametystowy |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. pojemność: | 200 ml |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pojemność: | 0.1 ml |
| Numer artykułu producenta: | 26363 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |