Kontroler MIXcontrol MTP, z interfejsem RS232
Treść:
1
Numer produktu:
6286232
Informacje dot. produktu "Kontroler MIXcontrol MTP, z interfejsem RS232"
| Ciężar: | 1300 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 0 ... 40 °C |
| Głębokość: | 155 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 0 °C |
| Moc znamionowa: | 10 W |
| Numer artykułu producenta: | 90252 |
| Prędkość: | 100 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 200 mm |
| Typ: | MIXcontrol MTP |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 155 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |