Konduktometry przenośne, Seven2Go™ pro S7
Treść:
1
Numer produktu:
6265257
Informacje dot. produktu "Konduktometry przenośne, Seven2Go™ pro S7"
Przenośny, profesjonalny model do pomiaru przewodności
Dostawa obejmuje:
S7-Meter: Zawiera miernik, oprogramowanie LabX direct pH, kabel USB, uchwyt na elektrodę, podstawkę, instrukcję obsługi, przewodnik "Quick guide", certyfikat producenta, deklarację zgodności oraz baterie
S7-Standard kit: Zawiera miernik i akcesoria jak S7-Meter, a dodatkowo zawiera czujnik InLab 738-ISM oraz saszetki z wzorcami 1413 µS/cm i 12,88 mS/cm
S7-Field kit: Zawiera miernik i akcesoria jak S7-Standard kit, a dodatkowo zawiera butelki do kalibracji, futerał transportowy uGo™
S7-USP/EP kit: Zawiera miernik i akcesoria jak S7-Field kit, ale zamiast czujnika InLab 738-ISM zawiera InLab742-ISM
- Nowe, intuicyjne menu z łatwym i szybkim systemem nawigacji T-Pad
- Solidna konstrukcja z klasą ochrony IP67 do użytku w trudnych i wymagających warunkach
- Technologia ISM® zmniejsza ryzyko błędów
- Nowy odporny na promienie słoneczne ekran gwarantuje doskonałą czytelność nawet w pełnym słońcu
- Nowy wskaźnik StatusLight informuje o stanie gotowości urządzenia
- Interfejs z obsługą 12 języków wyświetla informacje w postaci pełnych wyrazów i zdań
- Łatwa, 1 punktowa kalibracja z 3 wzorcami predefiniowanymi i 1 wzorcem definiowanym przez użytkownika
- Automatyczne, ręczne i zależne od czasu rejestrowanie punktu końcowego
- Pamięć do zapisywania 2000 punktów pomiarowych zgodnie z GLP, z wodoodpornym złączem Micro-USB do transferu danych
- Zasilanie: 4 x 1,5 V AA lub akumulatory NiMH 1,3 V
Dostawa obejmuje:
S7-Meter: Zawiera miernik, oprogramowanie LabX direct pH, kabel USB, uchwyt na elektrodę, podstawkę, instrukcję obsługi, przewodnik "Quick guide", certyfikat producenta, deklarację zgodności oraz baterie
S7-Standard kit: Zawiera miernik i akcesoria jak S7-Meter, a dodatkowo zawiera czujnik InLab 738-ISM oraz saszetki z wzorcami 1413 µS/cm i 12,88 mS/cm
S7-Field kit: Zawiera miernik i akcesoria jak S7-Standard kit, a dodatkowo zawiera butelki do kalibracji, futerał transportowy uGo™
S7-USP/EP kit: Zawiera miernik i akcesoria jak S7-Field kit, ale zamiast czujnika InLab 738-ISM zawiera InLab742-ISM
| Specyfikacja | |
| Przewodność Zakres pomiaru: Rozdzielczość: Dokładność: | 0,010 µS/cm ... 1000 mS/cm 0,001 ... 1 (automatyczna) ±0,5 % |
| Temperatura Zakres pomiaru: Rozdzielczość: Dokładność: | -5,0 ... 105 °C 0,1 °C ±0,1 °C |
| TDS Zakres pomiaru: Rozdzielczość: Dokładność: | 0,01 mg/l ... 600 g/l 0,01 ... 1 (automatyczna) ±0,5 % |
| Oporność właściwa Zakres pomiaru: | 0,01 ... 100,0 MΩcm |
| Zasolenie Zakres pomiaru: | 0,01 ... 42 psu |
| Popiół, oznaczany konduktometrycznie Zakres pomiaru: | 0,01 ... 2022 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 222 x 70 x 35 mm |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 290 g |
| Dokładność TDS: | ±0,5 % |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % |
| Dokładność temperatury: | ±0,1 °C |
| Dokładność zasolenia: | ±0,5 % |
| Głębokość: | 35 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 30207873 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 0,010 µS/cm ... 1000 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość TDS: | 0,01 ... 1 |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,001 ... 1 |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0,01 ... 0,1 |
| Szerokość: | 70 mm |
| Temperatura: | -5 ... 105 °C |
| Typ: | S7-USP/EP kit |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 35 x 222 mm |
| Wysokość: | 222 mm |
| Zakres TDS: | 0,01 mg/l ... 600 g/l |
| Zasolenie: | 0,01 ... 42 psu |
| Złącza: | USB |