Konduktometry przenośne, Seven2Go™ S3-Field kit
Treść:
1
Numer produktu:
6265249
Informacje dot. produktu "Konduktometry przenośne, Seven2Go™ S3-Field kit"
Przenośny model do rutynowych pomiarów przewodności.
Zakres dostawy: Zawiera miernik, uchwyt na elektrodę, instrukcję obsługi, przewodnik "Quick guide", certyfikat producenta, deklarację zgodności, baterie, czujnik InLab 738-ISM, saszetki z wzorcami 1413 µS/cm i 12,88 mS/cm, butelki do kalibracji, futerał transportowy uGo™
- Nowe, intuicyjne menu z łatwym i szybkim systemem nawigacji T-Pad
- Solidna konstrukcja z klasą bezpieczeństwa IP67 do użytku w trudnych i wymagających warunkach
- Technologia ISM® zmniejsza ryzyko błędów
- Łatwa, 1 punktowa kalibracja z 3 wzorcami predefiniowanymi i 1 wzorcem definiowanym przez użytkownika
- Automatyczne, ręczne i zależne od czasu rejestrowanie punktu końcowego
- Przechowywanie danych w pamięci do 200 punktów pomiarowych
- Zasilanie: 4 x 1,5 V AA lub akumulatory NiMH 1,3 V
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 270 g |
| Dokładność TDS: | ±0,5 % |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % |
| Dokładność temperatury: | ±0,2 °C |
| Dokładność zasolenia: | ±0,5 % |
| Głębokość: | 35 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 30207956 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 0,010 µS/cm ... 500 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość TDS: | 0,01 ... 1 (automatyczna) |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,001 ... 1 (automatyczna) |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0,01 ... 0,1 |
| Szerokość: | 70 mm |
| Temperatura: | -5 ... 105 °C |
| Typ: | S3-Field kit |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 35 x 222 mm |
| Wysokość: | 222 mm |
| Zakres TDS: | 0,01 mg/l ... 300 g/l |
| Zasolenie: | 0,01 ... 42 psu |