Konduktometry przenośne, ProfiLine Cond 3110
Treść:
1
Numer produktu:
9774372
Informacje dot. produktu "Konduktometry przenośne, ProfiLine Cond 3110"
Łatwe w obsłudze konduktometry przeznaczone do pomiarów przewodności i zasolenia.Linia konduktometrów kieszonkowych ProfiLine posiada wodoszczelną obudowę (IP67) oraz nową, silikonową klawiaturę membranową zapewniającą łatwość obsługi. Równoczesne wyświetlanie wartości pomiarowych i temp. Duży i czytelny wyświetlacz LCD. Automatyczna funkcja kompensacji nIF dla każdego rodzaju wody.
Łatwe w obsłudze konduktometry przeznaczone do pomiarów przewodności i zasolenia.Linia konduktometrów kieszonkowych ProfiLine posiada wodoszczelną obudowę (IP67) oraz nową, silikonową klawiaturę membranową zapewniającą łatwość obsługi. Równoczesne wyświetlanie wartości pomiarowych i temp. Duży i czytelny wyświetlacz LCD. Automatyczna funkcja kompensacji nIF dla każdego rodzaju wody.
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % |
| Dokładność temperatury: | ±0,1 °C |
| Głębokość: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 2CA100 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 0,0 µS/cm ... 1000 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,1 µS/1 µS/0,01 mS/0,1 mS/1 mS |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0,1 |
| Szerokość: | 80 mm |
| Temperatura: | -5,0 ... 105,0 °C |
| Typ: | Cond 3110 |
| UNSPSC: | 41-11-00-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 180 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Zasolenie: | 0 ... 70 |