Konduktometry przenośne FiveGo™ F3 Zestaw standardowy
Treść:
1
Numer produktu:
6280116
Informacje dot. produktu "Konduktometry przenośne FiveGo™ F3 Zestaw standardowy"
Przenośne konduktometry do prac terenowych.
Zakres dostawy: Zestaw standardowy z sondą LE703
- Łatwiejszy pomiar: duży czytelny wyświetlacz i intuicyjne przyciski oraz proste menu pozwalają na szybkie wykonywanie pomiarów
- Ergonomiczna konstrukcja FiveGo™ - wygodna obsługa jedną ręką. Składana podpórka zapewnia optymalny kąt widzenia w przypadku umieszczenia na stole laboratoryjnym
- Wodoszczelny i pyłoszczelny: klasa bezpieczeństwaIP67 umożliwia użytkowanie urządzeń FiveGo™ w wymagającym i wilgotnym środowisku
| Baterii/akumulatora: | 4 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 260 g |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Głębokość: | 33 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 30266888 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Przewodność: | 10 µS/cm … 200 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość TDS: | Zakres automatyczny |
| Rozdzielczość przewodności: | Zakres automatyczny |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Szerokość: | 77 mm |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Typ: | FiveGo™ F3 Standard kit |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 77 x 33 x 188 mm |
| Wysokość: | 188 mm |
| Zakres TDS: | 0,01 mg/l … 200 g/l |