Konduktometry, inoLab® Cond 7310P
Treść:
1
Numer produktu:
9920117
Informacje dot. produktu "Konduktometry, inoLab® Cond 7310P"
Ta linia mierników inoLab® Cond 7310 posiada podświetlany wyświetlacz graficzny z menu użytkownika, co umożliwia łatwe i intuicyjne sterowanie. Złącze mini USB-B zapewnia szybki transfer danych do komputera. Wewnętrzna pamięć 5000 rekordów pozwala na zapis zgodny z GLP w tym ID czujnika, datę i godzinę. Obudowa i klawiatura są łatwe do utrzymania w czystości. Mierniki serii inoLab® Cond 7310 mają możliwość podłączania standardowych i specjalnych elektrod do badania przewodności. Automatyczna i ręczna kompensacja temperatury (kompensację można wyłączyć by badać czystą wodę zgodnie z farmakopeą) dla liniowej i nieliniowej funkcji zgodnie z EN 27 888. Z integrowana drukarka termiczna (58 mm) pozwala na wydruk danych pomiarowych. W dostawie miernik, zasilacz oraz kabel USB.
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność TDS: | ±0,5 % |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % |
| Dokładność temperatury: | ±0,1 °C |
| Głębokość: | 280 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 43 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1CA300P |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 0,001 µS/cm ... 1000 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Rozdzielczość TDS: | 1 mg/l/0,01 g/l/0,1 g/l |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,001 µS/0,01 µS/0,1 µS/1 µS/0,01 mS/0,1 mS/1 mS |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0,1 |
| Szerokość: | 230 mm |
| Temperatura: | -5,0 ... 105,0 °C |
| Typ: | Cond 7310P |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US/AUS |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 230 x 280 x 80 mm |
| Wysokość: | 80 mm |
| Zakres TDS: | 0 ... 1999 mg/l/0,01 ... 199,9 g/l |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zasolenie: | 0 ... 70 |
| Złącza: | USB-B |