Konduktometry, inoLab® Cond 7110
Treść:
1
Numer produktu:
9920096
Informacje dot. produktu "Konduktometry, inoLab® Cond 7110"
Umożliwiają łatwy pomiar przewodności. Mierniki inoLab® Cond 7110 posiadają wszystkie ważne funkcje do pomiaru przewodności. Są to: nastawiana temperatura odniesienia oraz różne metody jej kompensacji. Duży, segmentowy wyświetlacz LCD ułatwia odczyt, a przemyślany układ klawiatury pozwala na wygodną obsługę. Automatyczna funkcja AutoRead umożliwia uzyskiwanie prawidłowych i powtarzalnych wyników.
Umożliwiają łatwy pomiar przewodności. Mierniki inoLab® Cond 7110 posiadają wszystkie ważne funkcje do pomiaru przewodności. Są to: nastawiana temperatura odniesienia oraz różne metody jej kompensacji. Duży, segmentowy wyświetlacz LCD ułatwia odczyt, a przemyślany układ klawiatury pozwala na wygodną obsługę. Automatyczna funkcja AutoRead umożliwia uzyskiwanie prawidłowych i powtarzalnych wyników.
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 1 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność TDS: | ±0,5 % |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % |
| Dokładność temperatury: | ±0,1 °C |
| Głębokość: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 43 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1CA100 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 0,001 µS/cm ... 1000 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Rozdzielczość TDS: | 1 mg/l |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,001 µS/0,01 µS/0,1 µS/1 µS/0,01 mS/0,1 mS/1 mS |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0,1 |
| Szerokość: | 190 mm |
| Temperatura: | -25,0 ... 125,0 °C |
| Typ: | Cond 7110 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US/AUS |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 230 x 80 mm |
| Wysokość: | 80 mm |
| Zakres TDS: | 1 ... 1999 mg/l |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zasolenie: | 0 ... 70 |