Konduktometry SD 325 CON Set 2
Treść:
1
Numer produktu:
4678227
Informacje dot. produktu "Konduktometry SD 325 CON Set 2"
Przenośny przyrząd z rejestratorem danych jest idealny do określania przewodności elektrycznej w mediach wodnych. Za pomocą prostego naciśnięcia klawisza można wybrać i wygodnie odczytać dalsze parametry, takie jak TDS, zasolenie lub opór. Wybór różnych elektrod pomiarowych pozwala na określenie niskich (<200 µS/cm) i bardzo wysokich przewodności (<1000 mS/cm) z najwyższą precyzją.
Zakres dostawy: Miernik przewodności, osłona ochronna, walizka transportowa, 4-polowa elektroda grafitowa (śr. 16 mm, <1000 mS/cm), wzorce przewodności, baterie, instrukcja
- Automatyczne rozpoznawanie wzorców przewodności
- Funkcja alarmu z regulowanymi wartościami granicznymi
- Funkcja automatycznego zatrzymania
- Możliwość wyboru temperatury odniesienia (20 °C/25 °C)
- Automatyczna kompensacja temperatury
- Wskaźnik stanu baterii
- Niski pobór mocy
- Możliwość przesyłania danych i oceny przez oprogramowanie
- Pamięć: 10000 danych ustawionych automatycznie, 1000 danych ustawionych ręcznie
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 302 g |
| Głębokość: | 164 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | 724750 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Przewodność: | 0 ... 1000 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 100 mm |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Typ: | SD 325 CON Set 2 |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 100 x 164 x 37 mm |
| Wysokość: | 37 mm |
| Zakres TDS: | 0 ... 5000 mg/l |
| Zasolenie: | 0 ... 70 PSU |
| Złącza: | USB |
