Konduktometry LAB 945
Treść:
1
Numer produktu:
6270549
Informacje dot. produktu "Konduktometry LAB 945"
Dzięki intuicyjnej obsłudze i solidnej aluminiowej obudowie miernik przewodności LAB 945 doskonale nadaje się do prac rutynowych i szkoleń.
Zakres dostawy: Konduktometry, podstawa, adapter sieciowy
- Wyprodukowane w Niemczech
- Interfejs USB
- Rejestrator danych (zapis do 4000 poz.: data, czas, główna wartość mierzona, wtórna wartość zmierzona, zmierzona temperatura), z regulowanym odstępem czasu
- Ochrona hasłem cyfrowym
- Wybieralny język użytkownika (niemiecki, angielski, francuski i hiszpański)
- Konfigurowalny czas wyłączania
- Solidna obudowa aluminiowa
- Graficzny wyświetlacz LCD, podświetlany
Zakres dostawy: Konduktometry, podstawa, adapter sieciowy
| Ciężar: | 750 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność TDS: | ±0,5 % |
| Dokładność przewodności: | ±1 cyfra |
| Dokładność temperatury: | ±0,1 °C (5 ... 50 °C) |
| Głębokość: | 185 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 285206480 |
| Przewodność: | 0 ... 200 µS/cm, 0 ... 2000 µS/cm, 0 ... 20 mS/cm, 0 ... 500 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,1 µS/1 µS/0,01 mS/0,1 mS |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Szerokość: | 145 mm |
| Temperatura: | -10 ... 100 °C |
| Typ: | Lab 945 |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 145 x 185 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Zakres TDS: | 0 mg/l ... 500 g/l |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |