Konduktometry FiveEasy™ Plus FP30
Treść:
1
Numer produktu:
6280109
Informacje dot. produktu "Konduktometry FiveEasy™ Plus FP30"
Mierniki laboratoryjne FiveEasy Plus™ zapewniają wysoką jakość pomiarów przewodności; wyniki można uzyskać przez proste nacisnięcie przycisku. Doskonałe wyposażenie zapewnia wiarygodne dane pomiarowe - za rozsądną cenę.
Dostawa obejmuje: miernik, CD z instrukcją, skrócona instrukcja, deklaracja zgodności, certyfikat testów, zasilacz
- Duży, łatwy do odczytania i łatwy do zrozumienia wyświetlacz ze wszystkimi informacjami widocznymi na pierwszy rzut oka
- Pięć prostych przycisków ułatwiających obsługę
- Szybka i łatwa łączność umożliwiająca proste i bezpieczne przesyłanie danych
- W zestawie ramię do elektrody
- Kalibracja: 1 punkt kalibracji, 3 predefiniowane standardy, ręczne wprowadzanie stałej celi
- Kompensacja temperatury: Liniowa 0,00 do 10,00 %/°C
- Pamięć: 200 wyników pomiarów
| Ciężar: | 0.63 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % mierzonej wartości |
| Dokładność temperatury: | ±0,3 °C |
| Głębokość: | 147 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 30266944 |
| Przewodność: | 0,01 µS/cm ... 500 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0,01 psu |
| Szerokość: | 227 mm |
| Temperatura: | -5 ... 105 °C |
| Typ: | FiveEasy™ Plus FP30 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 227 x 147 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Zakres TDS: | 0,01 mg/l ... 300 g/l |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zasolenie: | 0,00 ... 42 psu |
| Złącza: | USB, RS232 |