Konduktometry FiveEasy™ F30 / FiveEasy™ Plus FP30
Treść:
1
Numer produktu:
6280107
Informacje dot. produktu "Konduktometry FiveEasy™ F30 / FiveEasy™ Plus FP30"
Mierniki laboratoryjne FiveEasy™ i FiveEasy Plus™ zapewniają wysoką jakość pomiarów przewodności; wyniki można uzyskać przez proste nacisnięcie przycisku. Doskonałe wyposażenie zapewnia wiarygodne dane pomiarowe - za rozsądną cenę.
Dostawa obejmuje:
F30/FP30-Meter: miernik, CD z instrukcją, skrócona instrukcja, deklaracja zgodności, certyfikat testów, zasilacz
F30/FP30-Standard:zestaw standardowy tak jak F30-Meter plus czujnik konduktometryczny LE703, saszetki z wzorcami 1413 µS/cm i 12,88 mS/cm
- Duży, łatwy do odczytania i łatwy do zrozumienia wyświetlacz ze wszystkimi informacjami widocznymi na pierwszy rzut oka
- Pięć prostych przycisków ułatwiających obsługę
- Szybka i łatwa łączność umożliwiająca proste i bezpieczne przesyłanie danych (tylko FP)
- W zestawie ramię do elektrody
Dostawa obejmuje:
F30/FP30-Meter: miernik, CD z instrukcją, skrócona instrukcja, deklaracja zgodności, certyfikat testów, zasilacz
F30/FP30-Standard:zestaw standardowy tak jak F30-Meter plus czujnik konduktometryczny LE703, saszetki z wzorcami 1413 µS/cm i 12,88 mS/cm
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiarowy (dokładność) | |
| Przewodność F30 / FP30: | 0,01 µS/cm ... 200 mS/cm / 0,01 µS/cm ... 500 mS/cm (± 0,5% mierzonej wartości) |
| TDS F30/FP30: | 0,01 mg/l ... 200 g/l / 0,01 mg/l ... 300 g/l |
| Temperatura F30/FP30: | 0 ... 100°C (0,5°C) / -5 ... 105°C (0,3°C) |
| Kalibracja F30: | 1 punkt kalibracji, 3 predefiniowane standardy |
| Kalibracja FP30: | 1 punkt kalibracji, 3 predefiniowane standardy, ręczne wprowadzanie stałej celi |
| Wyjście czujnika: | Mini-DIN |
| Kompensacja temperatury: | Liniowa 0,00 %/°C ... 10,00 %/°C |
| Temperatura referencyjna: | 20 °C i 25 °C |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V / 50 ... 60 Hz / 12 V DC |
| Dodatkowe funkcje FP30 | |
| Zasolenie: | 0,00 ... 42 psu |
| Pamięć: | 200 wyników pomiarów |
| Interfejs: | RS232, USB |
| Ciężar: | 0.63 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % mierzonej wartości |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Głębokość: | 147 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 30266942 |
| Przewodność: | 0,01 µS/cm ... 200 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Szerokość: | 227 mm |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Typ: | FiveEasy™ F30 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 227 x 147 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |
| Zakres TDS: | 0,01 mg/l ... 200 g/l |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |