Konduktometry Eutech™ CON2700
Treść:
1
Numer produktu:
6284908
Informacje dot. produktu "Konduktometry Eutech™ CON2700"
Te ekonomiczne mierniki przewodności oferują wieloletnią rzetelną pracę i dokładne, spójne wyniki pomiarów. Przyjazne dla użytkownika cechy sprawiają, że urządzenia są idealnym narzedziem badawczym w laboratoriach, zakładach produkcyjnych i szkołach.
Dodatkowe funkcje CON2700
Dostawa obejmuje: Miernik z zintegrowanym uchwytem na eletrodę, sondą przewodnictwa
- Duży ekran, który wyświetla przewodność lub odczytTDS z temperaturą w °C lub °F
- Wskaźnik gotowości umożliwia sprawdzenie, czy odczyty są stabilne
- Wybieralnastała komórki
- Pamięć zawiera do 100 punktów danych
- Automatyczne przechodzenie przez 5 zakresów przewodnictwa i TDS
- Zintegrowany uchwyt elektrody
Dodatkowe funkcje CON2700
- Rozszerzona pamięć zawiera do 500 punktów danych, czas i datę pomiaru dla zgodności z GLP
- Replanizacjaw ciągu 5 minut dzięki wbudowanemu obwodowi replanizacji
- Wskazanie konieczności ponownej kalibracji
- Funkcja automatycznego rejestrowania umożliwiająca wygodne monitorowanie ciągłe
- Ochrona hasłem dla konfiguracji i kalibracji
- Pomiar zasoleniai rezystywności
Dostawa obejmuje: Miernik z zintegrowanym uchwytem na eletrodę, sondą przewodnictwa
| Specyfikacja | |
| Zakres przewodnictwa (CON2700): | 0,050 µS … 500,0 mS |
| Rozdzielczość: | 0,01 µS / 0,1 µS / 1 µS / 0,01 mS / 0,1 mS |
| Dokładność: | ±1 % w pełnej skali |
| Kalibracja przewodności: | Automatyczna / ręczna, do 5 punktów |
| Zakres TDS (CON2700): | 0,050 ppm … 500000 ppm |
| Rozdzielczość: | 0.01 / 0.1 / 1 / 10 / 100 ppm |
| Dokładność: | ± 1% w pełnej skali |
| Kalibracja TDS: | Automatyczna / ręczna, do 5 punktów |
| Zakres zasolenia (tylko CON2700): Rozdzielczość: Dokładność: | 0 do 80000 ppm 0.01 / 0.1 / 1 / 10 / 100 ppm ± 1% w pełnej skali |
| Kalibracja zasolenia: | Ręczna, 1 punkt |
| Zakres temperatur: Rozdzielczość: Dokładność: | 0,0 … 100,0°C 0,1°C ± 0,5°C |
| Zasilanie: | Zasilacz 100 ... 240 V |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): Ciężar: | 155 x 175 x 69 mm 650 g |
| Stopień ochrony: Gwarancja: | IP 54 3 lata na miernik |
| Ciężar: | 650 g |
|---|---|
| Dokładność TDS: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność przewodności: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność temperatury: | ±0,3 °C |
| Dokładność zasolenia: | ±1 % pełnej skali |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 175 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | ECCON270043S |
| Przewodność: | 0.050 µS ... 500 mS |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość TDS: | 0.01 ppm/0.1 ppm/0.001 ppt/0.01 ppt/0.1 ppt |
| Rozdzielczość przewodności: | 0.01 µS/0.1 µS/0.001 mS/0.01 mS/0.1 mS |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0.01 ppm/0.1 ppm/0.001 ppt/0.01 ppt/0.1 ppt |
| Szerokość: | 155 mm |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Typ: | CON2700 |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 155 x 175 x 69 mm |
| Wysokość: | 69 mm |
| Zakres TDS: | 0.050 ppm ... 500 ppt |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |
| Zasolenie: | 0 ... 80 ppt |