Konduktometry CT 830
Treść:
1
Numer produktu:
6268947
Informacje dot. produktu "Konduktometry CT 830"
Z automatycznym przełączaniem zakresu pomiarowego.
Miernik jest idealnym wyborem przy oznaczaniu przewodności, zasolenia i temperatury. Łączy w sobie cechy umożliwiające mobilną pracę w terenie z precyzją i komfortem miernika laboratoryjnego. W wersji standardowej miernik CT 830 jest dostarczany z sonda konduktometryczną AT 830 C i kablem o długości 1,50 m. Idealnie nadaje się do ogólnych zastosowań w terenie i w laboratoriach. Dwie równoległe elektrody grafitowe niewrażliwe na brud, zintegrowany czujnik temperatury do równoległego pomiaru temperatury, automatyczna kompensacja temperatury i szeroki zakres pomiarowy to zalety czujnika przewodności.
Dostawa obejmuje: Miernik z sondą, roztwór kalibracyjny 0,1N / KCL 1288 µs, walizkę
Miernik jest idealnym wyborem przy oznaczaniu przewodności, zasolenia i temperatury. Łączy w sobie cechy umożliwiające mobilną pracę w terenie z precyzją i komfortem miernika laboratoryjnego. W wersji standardowej miernik CT 830 jest dostarczany z sonda konduktometryczną AT 830 C i kablem o długości 1,50 m. Idealnie nadaje się do ogólnych zastosowań w terenie i w laboratoriach. Dwie równoległe elektrody grafitowe niewrażliwe na brud, zintegrowany czujnik temperatury do równoległego pomiaru temperatury, automatyczna kompensacja temperatury i szeroki zakres pomiarowy to zalety czujnika przewodności.
Dostawa obejmuje: Miernik z sondą, roztwór kalibracyjny 0,1N / KCL 1288 µs, walizkę
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 290 g |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % |
| Dokładność temperatury: | ±0,1 °C |
| Głębokość: | 40 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Numer artykułu producenta: | 1340-5835 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 0 ... 200 µS/cm, 0 ... 2000 µS/cm, 0 ... 20 mS/cm, 0 ... 500 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,1 µS/1 µS/0,01 mS/0,1 mS |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Szerokość: | 200 mm |
| Temperatura: | -10 ... 100 °C |
| Typ: | CT 830 |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 40 x 95 mm |
| Wysokość: | 95 mm |
| Zakres TDS: | 0 mg/l ... 500 g/l |
| Złącza: | USB |