Konduktometr SensoDirect Con 110
Treść:
1
Numer produktu:
6226097
Informacje dot. produktu "Konduktometr SensoDirect Con 110"
Zasilany bateryjnie SensoDirect Con 110 to kompaktowy i wszechstronny miernik. Urządzenie jest niezwykle łatwe w użyciu i jest wyposażone standardowo w obudowę i wbudowany uchwyt elektrody. Wyposażony w wyświetlacz LCD z dwoma lub trzema miejscami dziesiętnymi (ręczny wybór zakresu pomiarowego) i zakresem pomiaru od 0,001 do 1,999 lub od 0,01 do 19,99 mS / cm. SensoDirect Con 110 może być kalibrowany i regulowany za pomocą potencjometru. Standardowo wyposażony jest w 4 biegunowe złącze.
Dostawa obejmuje: miernik, baterię, sondę konduktometryczną, walizkę
Dostawa obejmuje: miernik, baterię, sondę konduktometryczną, walizkę
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiarowy: | 0,001 ... 1,999 mS / cm 0,01 ... 19,99 mS / cm |
| Rozdzielczość: | 0,001 / 0,01 mS/cm |
| Kompensacja temperatury: | 0 ... 100 °C, automatyczna |
| Tempratarura otoczenia: Wilgotność wzgl. otoczenia: | 0 ... 50 ° C 0 ... 80 % (bez kondensacji) |
| Bateria: | 9 V |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 208 x 110 x 34 mm |
| Ciężar: | Około 380 g |
| Baterii/akumulatora: | 1 x 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 380 g |
| Dokładność przewodności: | ±3 % FS |
| Głębokość: | 208 mm |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Numer artykułu producenta: | 722300 |
| Przewodność: | 0.001 ... 1.999 mS/cm, 0.01 ... 19.99 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość przewodności: | 0.001/0.01 mS/cm |
| Szerokość: | 110 mm |
| Typ: | SensoDirect Con 110 |
| UNSPSC: | 41-11-56-09 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 208 x 34 mm |
| Wysokość: | 34 mm |