Konduktometr Eutech™ 1720
Treść:
1
Numer produktu:
4699474
Informacje dot. produktu "Konduktometr Eutech™ 1720"
Kompaktowy konduktometr do łatwego pomiaru przewodności, zasolenia i TDS.
Zakres dostawy: Konduktometr, stojak na elektrodę, kabel PC, uniwersalny zasilacz z adapterem wtyczki EU, UK, AUS, US i China
- Duży 5-calowy wyświetlacz LCD z podświetleniem
- 1- do 5-punktowa kalibracja (przewodność i TDS)
- 1-punktowa kalibracja (zasolenie)
- Kalibracja z automatycznym rozpoznawaniem roztworu wzorcowego lub ręcznym wprowadzaniem
- Automatyczna lub ręczna kompensacja temperatury i 1-punktowa kalibracja temperatury
- Pamięć do 500 punktów danych
- Łatwy eksport danych za pomocą dostarczonego kabla PC
- Stojak na naczynko konduktometryczne ułatwiający pozycjonowanie sondy w próbce
- Rejestry ze znacznikiem daty i godziny dla pracy zgodnej z GLP
| Przewodność: | 0,00 µS/cm ... 500,0 mS/cm |
| Rozdzielczość (przewodność): | 0,01 µS/cm / 0,1 µS/cm / 1 µS/cm / 0,01 mS/cm / 0,1 mS/cm |
| Dokładność (przewodność): | ±0,5% wartości zmierzonej |
| TDS: | 0,00 ppm ... 500,0 ppt |
| Rozdzielczość (TDS): | 0,01 ppm / 0,1 ppm / 1 ppm / 0,01 ppt / 0,1 ppt |
| Dokładność (TDS): | ±0,5% wartości zmierzonej |
| Zasolenie: | 0.00 ... 80,0 ppt |
| Rozdzielczość (zasolenie): | 0,01 ppt / 0,1 ppt |
| Dokładność (zasolenie): | ±0,5% wartości zmierzonej |
| Temperatura: | -5.0 ... 105.0 °C |
| Rozdzielczość (temperatura): | 0.1 °C |
| Dokładność (temperatura): | ±0.3 °C |
| Ciężar: | 700 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność TDS: | ±0,5 % mierzonej wartości |
| Dokładność przewodności: | ±0,5 % mierzonej wartości |
| Dokładność temperatury: | ±0,3 °C |
| Dokładność zasolenia: | ±0,5 % mierzonej wartości |
| Głębokość: | 187 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | EBEC172000 |
| Przewodność: | 0.00 µS/cm ... 500 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość TDS: | 0.01 ppm/0.1 ppm/1 ppm/0.01 ppt/0.1 ppt |
| Rozdzielczość przewodności: | 0.01 µS/cm/0.1 µS/cm/1 µS/cm/0.01 mS/cm/0.1 mS/cm |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0.01 ppt/0.1 ppt |
| Szerokość: | 155 mm |
| Temperatura: | -5 ... 105 °C |
| Typ: | Eutech™ 1720 |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 155 x 187 x 62 mm |
| Wysokość: | 62 mm |
| Zakres TDS: | 0.00 ppm ... 500 ppt |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zasolenie: | 0.00 ... 80 ppt |