Końcówki mieszające, Bola, PTFE
Treść:
1
Numer produktu:
6253511
Informacje dot. produktu "Końcówki mieszające, Bola, PTFE"
Stanowią dopełnienie prętów mieszających Bola. Dodatkowe ostrza mogą być mocowane w różnych pozycjach na każdym pręcie mieszającym o śred. 8 lub 10 mm (dołączony płaski klucz nastawny). Ostrza są całkowicie wykonane z PTFE, jednostki montażowe są wykonane ze specjalnej mieszanki PTFE. Wysoka odporność chemiczna i termiczna (od -200°C do +250°C). "System modułowy" umożliwia użytkownikowi dopasowanie mieszadeł do własnych potrzeb.
| Koło mieszające: | 100 mm |
|---|---|
| Kształt łopatek mieszających: | Kątowy |
| Materiał: | PTFE |
| Numer artykułu producenta: | C 448-10 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło śmigłowe |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Wysokość: | 25 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 10 mm |