Końcówki dyspergujące do homogenizatorów serii T 25 ULTRA-TURRAX®
Treść:
1
Numer produktu:
4653931
Informacje dot. produktu "Końcówki dyspergujące do homogenizatorów serii T 25 ULTRA-TURRAX®"
Końcówki wykonane z tworzywa sztucznego: możliwość sterylizacji w autoklawie. Końcówki wykonane ze stali nierdzewnej: rozdrobnienie końcowe emulsji: od 1 do 10 µm, zawiesin: od 5 do 50 µm. Możliwość sterylizowania wszystkimi dostępnymi metodami.
| Dla: | T 25 easy clean, T 25 digital, T 25 mini control |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 40 ... 185 mm |
| Końcowe rozdrobnienie Emulsja: | 1 ... 10 µm |
| Końcowe rozdrobnienie Zawiesina: | 10 ... 50 µm |
| Maks. Głębokość zanurzenia: | 185 mm |
| Maks. Objętość robocza: | 1500 ml |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Materiał: | FFKM/PTFE/stal nierdzewna |
| Min. Głębokość zanurzenia: | 40 mm |
| Min. objętość robocza: | 10 ml |
| Numer artykułu producenta: | 0020002971 |
| Objętość robocza: | 10 ... 1,500 ml |
| Typ: | S 25-KD-18 G |
| UNSPSC: | 41101520 |
| Ø Wirnika: | 12.6 mm |
| Ø twornika: | 18 mm |