Końcówki dyspergujące do homogenizatorów serii T 18 ULTRA-TURRAX®
Treść:
12
Numer produktu:
9570855
Informacje dot. produktu "Końcówki dyspergujące do homogenizatorów serii T 18 ULTRA-TURRAX®"
Wykonane z tworzywa sztucznego, możliwość sterylizacji w autoklawie.
Końcówki dyspergujące ze stali nierdzewnej, rozdrobnienie końcowe emulsji: od 1 do 10 µm, zawiesin: od 10 do 50 µm. Możliwość sterylizacji wszystkimi dostępnymi metodami.
Końcówki dyspergujące ze stali nierdzewnej, rozdrobnienie końcowe emulsji: od 1 do 10 µm, zawiesin: od 10 do 50 µm. Możliwość sterylizacji wszystkimi dostępnymi metodami.
| Dla: | T 18 brushless digital, T 18 digital, T 18 mini digital |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 15 ... 85 mm |
| Maks. Głębokość zanurzenia: | 85 mm |
| Maks. Objętość robocza: | 100 ml |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Materiał: | PC/PEEK |
| Min. Głębokość zanurzenia: | 15 mm |
| Min. objętość robocza: | 10 ml |
| Numer artykułu producenta: | 0003452400 |
| Objętość robocza: | 10 ... 100 ml |
| Typ: | S 18 D-10 G-KS |
| UNSPSC: | 41101520 |
| Ø Wirnika: | 6.8 mm |
| Ø twornika: | 10 mm |