Końcówki dyspergujące do homogenizatorów ULTRA-TURRAX® T 50 digital
Treść:
1
Numer produktu:
4656096
Informacje dot. produktu "Końcówki dyspergujące do homogenizatorów ULTRA-TURRAX® T 50 digital"
Końcówki dyspergujące ze stali nierdzewnej
| Głębokość zanurzenia: | 70 ... 260 mm |
|---|---|
| Końcowe rozdrobnienie Emulsja: | 10 ... 30 µm |
| Końcowe rozdrobnienie Zawiesina: | 40 ... 100 µm |
| Maks. Głębokość zanurzenia: | 260 mm |
| Maks. Objętość robocza: | 20 l |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Materiał: | FFKM/PTFE/stal nierdzewna |
| Min. Głębokość zanurzenia: | 70 mm |
| Min. objętość robocza: | 0.5 l |
| Numer artykułu producenta: | 0010000629 |
| Objętość robocza: | 0.5 ... 20 l |
| Typ: | S 50 KD - G 45 G |
| UNSPSC: | 41101520 |
| Ø Wirnika: | 36 mm |
| Ø twornika: | 45 mm |