Końcówki dyspergujące do homogenizatorów ULTRA TURRAX® T 10 basic
Treść:
1
Numer produktu:
7670460
Informacje dot. produktu "Końcówki dyspergujące do homogenizatorów ULTRA TURRAX® T 10 basic"
Wykonane z tworzywa sztucznego, możliwość sterylizacji w autoklawie. wykonane ze stali nierdzewnej, rozdrobnienie końcowe emulsji: od 1 do 10 µm, zawiesin: od 5 do 25 µm. Możliwość sterylizacji wszystkimi dostępnymi metodami.Narzędzia dyspergujące ST są zalecane do stosowania z materiałem tkankowym i materiałami włóknistymi.
| Głębokość zanurzenia: | 23 ... 100 mm |
|---|---|
| Końcowe rozdrobnienie Emulsja: | 1 ... 10 µm |
| Końcowe rozdrobnienie Zawiesina: | 5 ... 25 µm |
| Maks. Głębokość zanurzenia: | 100 mm |
| Maks. Objętość robocza: | 100 ml |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Materiał: | PTFE/stal nierdzewna |
| Min. Głębokość zanurzenia: | 23 mm |
| Min. objętość robocza: | 1 ml |
| Numer artykułu producenta: | 0004446700 |
| Objętość robocza: | 1 ... 100 ml |
| Typ: | S 10 N - 10 G ST |
| UNSPSC: | 41101520 |
| Ø Wirnika: | 7.5 mm |
| Ø twornika: | 10 mm |