Końcówka zanurzeniowa do urządzeń pomiarowych testo
Treść:
1
Numer produktu:
6230013
Informacje dot. produktu "Końcówka zanurzeniowa do urządzeń pomiarowych testo"
Elastyczny. Z wtyczką TC, typ K.
| Dla: | testo 108/440, 440 dP/735/830-T2, 830-T4/915i/922/925/175 T3/176 T3, 176 T4 |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm |
| Klasa dokładności: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 1000 °C |
| Numer artykułu producenta: | 06025693 |
| Temperatura: | -40 ... 1,000 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ sondy: | Typ K |
| UNSPSC: | 41-11-19-00 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 3.0 x 1,000 mm |
| Ø: | 3.0 mm |