Koncentratory próżniowe, Savant SPD1030 / 2030 SpeedVac Kits
Treść:
1
Numer produktu:
4663348
Informacje dot. produktu "Koncentratory próżniowe, Savant SPD1030 / 2030 SpeedVac Kits"
Koncentratory Thermo Scientific Savant SpeedVac posiadają mikroprocesorowy panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem i są łatwo programowalne. Prosta instalacja i obsługa dzięki zintegrowanej konstrukcji.
Zakres dostawy: System SpeedVac wraz z bezolejową membranową pompą próżniową, wakuometrem i zimną pułapką -50ºC, rotorem HR200-12 200 x 1,5 ml (SPD1030P1-230 / 2030P1-230) , lub bez rotora (SPD1030A-230 / 2030A-230), płynem do wymiany ciepła CryoCool (1l) i szklaną kolbą kondensacyjną (GCF400).
- Cyfrowy wyświetlacz umożliwiający przeglądanie i ustawianie parametrów (czas, temperatura, próżnia)
- Regulacja podciśnienia dla rampy próżniowej i ustawienia poziomu końcowego w celu zoptymalizowania czasu suszenia i wyeliminowania uderzenia różnych mieszanin rozpuszczalników
- Podwójne zegary do niezależnego sterowania grzałką i czasem pracy
- Bezolejowe źródło próżni eliminuje potrzebę dodawania/wymiany oleju
- Standardowa komora pokryta PTFE
- Rozpuszczalnik i kombinacje rozpuszczalników: Acetonitryl, Etanol, Metanol, Chlorek Metylenu, Woda i inne rozpuszczalniki organiczne
Zakres dostawy: System SpeedVac wraz z bezolejową membranową pompą próżniową, wakuometrem i zimną pułapką -50ºC, rotorem HR200-12 200 x 1,5 ml (SPD1030P1-230 / 2030P1-230) , lub bez rotora (SPD1030A-230 / 2030A-230), płynem do wymiany ciepła CryoCool (1l) i szklaną kolbą kondensacyjną (GCF400).
| Specyfikacje | |
| Próżnia maksymalna: | 10 Torr (13 mbar) |
| Prędkość przepływu: | 30 l/min przy 50 Hz |
| Temperatura komory: | 35 ... 80 °C |
| Temperatura otoczenia: | 17 ... 32 °C |
| Chłodzona pułapka do par: | 4 l / -50 °C (wartość przybliżona) |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 79 x 71 x 49 cm |
| Waga: | 93 kg |
| Zasilanie: | 230 V / 50 Hz |
| Ciężar: | 93 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dla naczyń: | 200 x 1.5 ml |
| Głębokość: | 710 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Numer artykułu producenta: | SPD2030P1-230 |
| Próżnia końcowa: | 13 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 790 mm |
| Temperatura: | 35 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 35 °C |
| Typ: | SPD2030 P1 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 790 x 710 x 490 mm |
| Wysokość: | 490 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |