Koncentratory próżniowe Savant™ DNA 130 SpeedVac™
Treść:
1
Numer produktu:
4663347
Informacje dot. produktu "Koncentratory próżniowe Savant™ DNA 130 SpeedVac™"
Łatwy w użyciu, o małej pojemności koncentrator Thermo Scientific Savant DNA 130 jest idealnym wyborem do zastosowań z kwasem nukleinowym. Wysokowydajny koncentrator DNA SpeedVac Concentrator oferuje szybkie i odpowiednie zatężenie oraz suszenie próbek DNA/RNA o małej objętości.
- Odporna na korozję, pokryta PTFE komora zapewnia wieloletnią eksploatację
- Wbudowana, bezolejowa pompa próżniowa zapewnia bezobsługową pracę
- Zintegrowana i kompaktowa konstrukcja
- Niezwykle cicha praca
- Możliwość wyboru trzech szybkości suszenia
- Podwójne cyfrowe zegary sterujące do niezależnej kontroli temperatury i czasu pracy
- Rozpuszczalniki i kombinacje rozpuszczalników - DNA 130: Bufory PCR (wodne), woda, etanol i woda
- Koncentrator DNA ze zintegrowaną pompą, pokrywą z pleksiglasu i rotorem RD36 na 36 mikroprobówek (1,5 i 2,0 ml)
| Specyfikacja | |
| Próżnia maksymalna: | 10 Torr (13 mbar) |
| Prędkość przepływu: | 30 l/min przy 50 Hz |
| Temperatura komory: | 35 ... 65 °C |
| Temperatura otoczenia: | 17 ... 32 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 64 x 29 x 31 cm |
| Waga: | 39 kg |
| Zasilanie: | 230 V / 50 Hz |
| Ciężar: | 39 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dla naczyń: | 36 x 1.5/2.0 ml |
| Głębokość: | 640 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 65 °C |
| Numer artykułu producenta: | DNA130-230 |
| Próżnia końcowa: | 13 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 290 mm |
| Temperatura: | 35 ... 65 °C |
| Temperatura min.: | 35 °C |
| Typ: | DNA 130 SpeedVac™ |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 290 x 640 x 310 mm |
| Wysokość: | 310 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |