Koncentratory próbek SC-400 / SC-496
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
6240993
Informacje dot. produktu "Koncentratory próbek SC-400 / SC-496"
Koncentrator próbek jest szybkim i wygodnym sposobem na zagęszczanie wielu próbek jednocześnie w bloku grzewczym. Wykorzystując prosty system dostarczania gazu, koncentrator próbek przepuszcza gaz obojętny przez powierzchnię próbek za pomocą igieł ze stali nierdzewnej. To w połączeniu z ciepłem z bloku grzewczego, tworzy idealne warunki do szybkiego i wydajnego odparowania.
Zakres dostawy: Zbiornik gazu i stojak.
Suchy blok, podkładkę uszczelniającą komorę gazową, wkłady i igły należy zamawiać osobno.
- Lekki i kompaktowy
- Odpowiedni do wygodnego stosowania w dygestoriach
- Zbiornik gazu umieszczony na regulowanym stojaku do dokładnej kontroli wysokości
- Dostępne igły o długości 76 i 127 mm
- Igły dostępne z powłoką PTFE do rozwiązań korozyjnych
- Kompatybilny z blokami grzewczymi i wkładami Techne® DB-3, DB-3D lub DB-3DL Dri-Block®
Zakres dostawy: Zbiornik gazu i stojak.
Suchy blok, podkładkę uszczelniającą komorę gazową, wkłady i igły należy zamawiać osobno.
| Dla naczyń: | Test tubes, cuvettes, small containers |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 370 mm |
| Numer artykułu producenta: | 36620-42 |
| Szerokość: | 265 mm |
| Typ: | SC-200 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 265 x 370 x 540 mm |
| Wysokość: | 540 mm |