Koncentrat do myjek ultradźwiękowych elma lab clean A10
Treść:
1
Numer produktu:
6259635
Informacje dot. produktu "Koncentrat do myjek ultradźwiękowych elma lab clean A10"
Łagodnie alkaliczny koncentrat czyszczący z inhibicją pianową do mycia zanurzeniowego i rozbryzgowego sprzętów laboratoryjnych z metalu, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych oraz do wyrobów szklanych. Usuwa delikatne oznaczenia, etykiety, osady z mydła wapiennego, smary i oleje (w tym smary do spoin szklanych, smary słabo żywicowane).
Przed zastosowaniem sprawdzić aluminium, magnez i ogólnie stopy metali lekkich.
Łagodnie alkaliczny koncentrat czyszczący z inhibicją pianową do mycia zanurzeniowego i rozbryzgowego sprzętów laboratoryjnych z metalu, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych oraz do wyrobów szklanych. Usuwa delikatne oznaczenia, etykiety, osady z mydła wapiennego, smary i oleje (w tym smary do spoin szklanych, smary słabo żywicowane).
Przed zastosowaniem sprawdzić aluminium, magnez i ogólnie stopy metali lekkich.
Przed zastosowaniem sprawdzić aluminium, magnez i ogólnie stopy metali lekkich.
| Stężenie: | |
| Właściwości fizykochemiczne: | |
| Gęstość: | ~1,08 g/ml |
| pH (koncentrat): | ~11.4 |
| Składniki: | 5 ... 15 % amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, 5 ... 15 % niejonowych środków powierzchniowo czynnych, 5 % fosforanów, 5 % polikarboksylanów |
| Myjka ultradźwiękowa: | ~1 % obj., 50 ... 75 °C |
| Czyszczenie rozbryzgowe: | ~0,5 % obj., 55 °C |
Przed zastosowaniem sprawdzić aluminium, magnez i ogólnie stopy metali lekkich.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H290, H315, H318 |
| P-Satz | P261, P280, P301+P330+P331, P302+P352, P305+P351+P338, P310+P312 |
| UNNR | 1814 |
| SDB | Link |
| Cechy: | Lekko zasadowy |
|---|---|
| Forma dostawy: | Płynny koncentrat |
| GHS: | GHS05 |
| Numer artykułu producenta: | 8000 180 |
| Pojemność: | 1 l |
| Rodzaj opakowania: | Butelka |
| UNSPSC: | 47131800 |