Kompresy z gazy Askina®
Treść:
100
Numer produktu:
7612529
Informacje dot. produktu "Kompresy z gazy Askina®"
- Kompresy z gazy z zawiniętymi brzegami
- Do kompleksowego opatrywania ran, jako nośnik maści lub leków
- W 100 % bielona bez użycia chloru
- DIN 14079 - VM 17, Ph. Eur.
| Długość: | 7.5 cm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 9031316 |
| Rodzaj opatrunku: | Compresses |
| Sterylny: | Nie |
| Szerokość: | 7.5 cm |
| UNSPSC: | 42-31-15-05 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 7.5 x 7.5 cm |