Kompresy aluderm®, sterylne
Treść:
1
Numer produktu:
6228141
Informacje dot. produktu "Kompresy aluderm®, sterylne"
aluderm® z parami aluminium opatrunek na rany nadaje się do wszystkich powierzchownych ran i skaleczeń - oparzeń, otarć, ran i skaleczeń. Opatrunek na rany z parami aluminium wykonany z włókniny poliestrowej z mocną warstwą chłonną i hydrofobową warstwą wierzchnią z PP. Bez wybielaczy optycznych i bez chemicznych środków wiążących.
- Nie włókno
- Oddychający
- Hipoalergiczna
- Nie przywiera do rany
- Wspomaga tworzenie i gojenie się skóry
- Bezpieczne fizjologicznie
- Indywidualnie pakowane sterylnie
| Długość: | 100 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 1003208 |
| Rodzaj opatrunku: | Compresses |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 100 mm |
| UNSPSC: | 42-31-15-06 |
| Wymiary (szer. x dł.): | 100 x 100 mm |