Kompletne głowice magnetyczne do mieszadeł
Treść:
1
Numer produktu:
6236791
Informacje dot. produktu "Kompletne głowice magnetyczne do mieszadeł"
Idealne połączenie pręta mieszającego z łożyskiem kulowym, rotorem i niskim łożyskiem wykonanym z PTFE/PEEK oraz pręta wykonanego ze szkła borokrzemowego. Dzięki kompaktowej konstrukcji nie zajmuje dużo miejsca. Brak wycieków dzięki zastosowaniu nieporotatego, zespawanego rotora. Rotor utrzymuje pręt mieszający za pomocą 3 zatrzasków, które są przymocowane do otworów pręta. Zapewnia to optymalne przenoszenie mocy i bezpieczny montaż. 6 mm kwadratowy napęd może być przymocowany do sprzęgła lub mieszadła.
- Przenoszenie mocy do 50 Ncm
- Nie wymaga smaru
- Wszystkie części zanurzone w mieszanym medium nie zawierają metali
- Prędkość do 1500 obr./min
- Możliwa wysoka temp. pracy do +250°C
- Wysoka odporność chemiczna
- Bezpieczeństwo pracy na sucho
- Trwałość
| Do szlifu: | NS29/32 |
|---|---|
| Długość: | 148 mm |
| Maks. Temperatura: | 240 °C |
| Materiał: | Glass/PTFE |
| Numer artykułu producenta: | C 502-16 |
| Opening for stirrer shaft: | 10 mm |
| Temperatura: | -100 ... 240 °C |
| Temperatura min.: | -100 °C |
| UNSPSC: | 41-11-61-16 |