Komparatory EC 3000 SAYBOLT
Treść:
1
Numer produktu:
6282216
Informacje dot. produktu "Komparatory EC 3000 SAYBOLT"
Trójpolowe komparatory z wizualnymi i numerycznymi wynikami pomiarów. Komparatory EC za pomocą, których otrzymuje się wyniki elektronicznie (obiektywnie), stanowią postęp w stosunku do otrzymywania wyników wizualnych (subiektywnych). Seria EC 3000 dostarcza użytkownikowi trójpolowej informacji wizualnej podobnej do otrzymywanej przy użyciu popularnych komparatorów Lovibond® Comparator 3000/AF. W tym przypadku próbka i dwa kolejne obrazy barwnej skali są widoczne jednocześnie umożliwiając łatwiejsze uzyskanie optimum porównania barw.
Stosując serię komparatorów EC obserwator może oglądać różnicę barw na kolorowym ekranie i na numerycznym wyświetlaczu. Dotykowa technologia umożliwia łatwe programowanie komparatora EC za pomocą intuicyjnego menu na ekranie. Użytkownik może wybrać język, datę i czas, sposób wyświetlania i tworzyć projekty z określeniem tolerancji "w zakresie tolerancji" (zielony), "poza tolerancją" (czerwony) i na "granicy tolerancji" (żółty) aby mógł otrzymać natychmiastową informację o próbce.
EC 3000 SAYBOLT: ASTM D 156, ASTM D6045. Do paliw lotniczych, nafty, benzyny cężkiej, białych olejów mineralnych, rozpuszczalników węglowodorowych, wosków petrochemicznych. Zawiera kuwety (2 x 50 mm W100 plastik) i (2 x 50 mm W100 OG)
Dostawa obejmuje: Ciekłe wzorce referencyjne i 2 szklane wzorce dołączane
Stosując serię komparatorów EC obserwator może oglądać różnicę barw na kolorowym ekranie i na numerycznym wyświetlaczu. Dotykowa technologia umożliwia łatwe programowanie komparatora EC za pomocą intuicyjnego menu na ekranie. Użytkownik może wybrać język, datę i czas, sposób wyświetlania i tworzyć projekty z określeniem tolerancji "w zakresie tolerancji" (zielony), "poza tolerancją" (czerwony) i na "granicy tolerancji" (żółty) aby mógł otrzymać natychmiastową informację o próbce.
- Szybki i dokładny, gotowy do natychmiastowego użycia
- Gwarantowana jest zgodność z normami międzynarodowymi
- Wyniki pokazywane są na wyświetlaczu jako barwa lub wartość numeryczna
- Cyfrowa, mobilna technologia na naciśnięcie palcem
- Szybkie podawanie danych w laboratorium lub na miejscu pomiaru
Dostawa obejmuje: Ciekłe wzorce referencyjne i 2 szklane wzorce dołączane
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Głębokość: | 210 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 163020 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 106 mm |
| Typ: | EC 3000 SAYBOLT |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 106 x 210 x 57 mm |
| Wysokość: | 57 mm |
| Zakres pomiarowy: | -16 ... 30 |
