Komparatory EC 3000 ASTM COLOR
Treść:
1
Numer produktu:
6282215
Informacje dot. produktu "Komparatory EC 3000 ASTM COLOR"
EC 3000 ASTM COLOR: ASTM D 1500, ASTM D 6045, ISO 2049, IP196. Do olejów mineralnych i związków petrochemicznych. Zawiera kuwety (2 x 33 mm W100 plastik) i (2 x 33 mm W100 OG)
Dostawa obejmuje: Ciekłe wzorce referencyjne i 2 szklane wzorce dołączane
Dostawa obejmuje: Ciekłe wzorce referencyjne i 2 szklane wzorce dołączane
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | ![]() |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H304 |
| P-Satz | P264, P281, P301+P330+P331 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| GHS: | GHS08 |
| Głębokość: | 210 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 163010 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 106 mm |
| Typ: | EC 3000 ASTM COLOR |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 106 x 210 x 57 mm |
| Wysokość: | 57 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 8 |
