Komparatory EC 2000 GARDNER
Treść:
1
Numer produktu:
6282214
Informacje dot. produktu "Komparatory EC 2000 GARDNER"
Dwupolowe komparatory z wizualnymi i numerycznymi wynikami pomiarów. Komparatory EC za pomocą, których otrzymuje się wyniki elektronicznie (obiektywnie), stanowią postęp w stosunku do otrzymywania wyników wizualnych (subiektywnych). Seria EC 2000 dostarcza użytkownikowi dwupolowej informacji wizualnej podobnej do otrzymywanej przy użyciu popularnych komparatorów Lovibond® Comparator 2000+, powszechnie używanych obecnie.
Stosując serię komparatorów EC obserwator może oglądać różnicę barw na kolorowym ekranie i na numerycznym wyświetlaczu. Dotykowa technologia umożliwia łatwe programowanie komparatora EC za pomocą intuicyjnego menu na ekranie. Użytkownik może wybrać język, datę i czas, sposób wyświetlania i tworzyć projekty z określeniem tolerancji "w zakresie tolerancji" (zielony), "poza tolerancją" (czerwony) i na "granicy tolerancji" (żółty) aby mógł otrzymać natychmiastową informację o próbce.
EC 2000 GARDNER: ASTM D 1544, ASTM D 6166, AOCS Td 1a, MS 817 Part 10. Do żywic, werniksów, lakierów, olejów schnących, kwasów tłuszczowych, lecytyn, oleju słonecznikowego, oleju lnianego. Zawiera kuwety (3 x 10 mm W100 plastik) i (1 x 10 mm W100 OG)
Dostawa obejmuje: Ciekłe wzorce referencyjne i 1 wzorzec szklany dołączany
Stosując serię komparatorów EC obserwator może oglądać różnicę barw na kolorowym ekranie i na numerycznym wyświetlaczu. Dotykowa technologia umożliwia łatwe programowanie komparatora EC za pomocą intuicyjnego menu na ekranie. Użytkownik może wybrać język, datę i czas, sposób wyświetlania i tworzyć projekty z określeniem tolerancji "w zakresie tolerancji" (zielony), "poza tolerancją" (czerwony) i na "granicy tolerancji" (żółty) aby mógł otrzymać natychmiastową informację o próbce.
- Szybki i dokładny, gotowy do natychmiastowego użycia
- Gwarantowana jest zgodność z normami międzynarodowymi
- Wyniki pokazywane są na wyświetlaczu jako barwa lub wartość numeryczna
- Cyfrowa, mobilna technologia na naciśnięcie palcem
- Szybkie podawanie danych w laboratorium lub na miejscu pomiaru
Dostawa obejmuje: Ciekłe wzorce referencyjne i 1 wzorzec szklany dołączany
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Głębokość: | 210 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 162020 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 106 mm |
| Typ: | EC 2000 GARDNER |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 106 x 210 x 57 mm |
| Wysokość: | 57 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1 ... 18 |
