Kompaktowe biurety, AR-GLAS®, klasa B
Treść:
1
Numer produktu:
4000012
Informacje dot. produktu "Kompaktowe biurety, AR-GLAS®, klasa B"
SILBERBRAND. Zdejmowany korek z PTFE. Zmniejszona odległość między oznaczeniami podziałki. DIN EN ISO 385. Kalibracja na wylew (TD, EX).
Zakres dostawy: Biureta z paskiem Schellbacha, precyzjny kurek.
Zakres dostawy: Biureta z paskiem Schellbacha, precyzjny kurek.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 13903 |
| Podziałka: | 0.05 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Czarny |
| Tolerancja: | 0.05 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wysokość: | 445 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |