Komory z przepływem laminarnym, typ Airstream®, Pionowy
Treść:
1
Numer produktu:
6285841
Informacje dot. produktu "Komory z przepływem laminarnym, typ Airstream®, Pionowy"
Nowa generacja komór ESCO Airstream z poziomym i pionowym przepływem laminarnym oferuje optymalne zabezpieczenie produktu osiągając warunki ISO Klasy 5 wewnątrz kabiny.
Cechy:
Dodatkowe opcje na życzenie:
statywy, gniazda elektryczne (4.662 021), przednie pokrywy z lampą UV, IQ/OQ
Statywy należy zamawiać osobno.
Cechy:
- Energooszczędne silniki DC ECM
- Stabilny i samokompensujący przepływ powietrza
- Mikroprocesor sterujący Sentinel Gold
- Panel sterujący dla łatwego monitorowania parametrów pracy
- Tryb gotowości (stand-by) redukuje zużycie prądu przy zachowaniu wymagań klasy 5 ISO na wewnętrznej powierzchni roboczej
- Wizualny i dźwiękowy alarm
- Boczne szyby wykonane z bezpiecznego szkła
- Standardowa wysokość obszaru roboczego w przepływie pionowym/poziomym 689 mm/ 573 mm
- Blat roboczy może być umieszczany na różnej wysokości, opcja na życzenie
- Filtr ULPA o długiej żywotności, z siatką ochronną
- Filtr wstępny EU3
- Antybakteryjna powłoka ISOCIDE na wszystkich powierzchniach malowanych minimalizuje zanieczyszczenie
- Urządzenie do lampy UV z minutnikiem (lampa UV z pokrywą ochronną musi być zamawiana osobno)
Dodatkowe opcje na życzenie:
statywy, gniazda elektryczne (4.662 021), przednie pokrywy z lampą UV, IQ/OQ
Statywy należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 135 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 688 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 784 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. Przepływ powietrza: | 1117 m³/h |
| Min. Napięcie: | 220 V·AC |
| Moc znamionowa: | 129 W |
| Natężenie prądu: | 7.3 A |
| Numer artykułu producenta: | 2120374 |
| Oświetlenie: | 980 Lux |
| Poziom hałasu: | 51.6 db(A) |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 917 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1035 mm |
| Typ: | LVG-3AG-F8 |
| UNSPSC: | 41103517 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 917 x 688 x 689 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,035 x 784 x 1,270 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 689 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1270 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V·AC, 50/60 Hz , 7.3 A |
