Komory wyciągowe, bez podłączenia do wentylacji zewnętrznej, Typ Ascent™ Max
Treść:
1
Numer produktu:
4658982
Informacje dot. produktu "Komory wyciągowe, bez podłączenia do wentylacji zewnętrznej, Typ Ascent™ Max"
Kompaktowe, energooszczędne komory wyciągowe bez podłączenia do zewnętrznego systemu wentylacji.
Modele:
Model typ B: Filtr wstępny, filtr główny (węgiel aktywny, dostępne różne typy filtrów)
Model typ C: Filtr wstępny, filtr główny (węgiel aktywny, dostępne różne typy filtrów), filtr rezerwowy (węgiel aktywny, dostępne różne typy filtrów)
Model typ E: Filtr wstępny, filtr główny (węgiel aktywny, dostępne różne typy filtrów), filtr rezerwowy (filtr HEPA)
Opcje na życzenie:
Filtr, gniazdo elektryczne, czujnik VOC, uchwyt serwisowy, kran z łabędzią szyjką, kubek ociekowy (PP), podstawka, instalacja
Filtry główne i zapasowy (model typ C) należy zamawiać osobno.
- Indywidualnie testowane i zgodne ze standardem ANFOR NFX 15-211
- Łatwa wymiana filtrów
- Średnia prędkość przepływu powietrza: 0,4 m/s
- Sterowanie mikroprocesorowe (Sentinel) z wyświetlaczem LCD, alarmem prędkości przepływu powietrza i zegarem w układzie 24 h
- Lampa fluorescencyjna zapewnia doskonałe oświetlenie stanowiska pracy
- Szyba przednia z przesuwnymi skrzydłami wykonana ze szkła hartowanego
- Panele boczne wykonane ze szkła hartowanego
- Pokryta antybakteryjną powłoką ISOCIDE™ minimalizującą powstawanie kontaminacji
- Blat wykonany ze stali nierdzewnej
Modele:
Model typ B: Filtr wstępny, filtr główny (węgiel aktywny, dostępne różne typy filtrów)
Model typ C: Filtr wstępny, filtr główny (węgiel aktywny, dostępne różne typy filtrów), filtr rezerwowy (węgiel aktywny, dostępne różne typy filtrów)
Model typ E: Filtr wstępny, filtr główny (węgiel aktywny, dostępne różne typy filtrów), filtr rezerwowy (filtr HEPA)
Opcje na życzenie:
Filtr, gniazdo elektryczne, czujnik VOC, uchwyt serwisowy, kran z łabędzią szyjką, kubek ociekowy (PP), podstawka, instalacja
Filtry główne i zapasowy (model typ C) należy zamawiać osobno.
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 596 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 736 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Min. Napięcie: | 220 V·AC |
| Moc znamionowa: | 128 W |
| Natężenie prądu: | 3.5 A |
| Numer artykułu producenta: | 2040018 |
| Szerokość wewnętrzna: | 660 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 730 mm |
| Typ: | ADC-2B1 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 660 x 596 x 765 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 730 x 736 x 1,460 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 765 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1460 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V·AC, 50 Hz , 3.5 A |