Komory suszenia i podgrzewania FED Avantgarde.Line
Treść:
1
Numer produktu:
6280295
Informacje dot. produktu "Komory suszenia i podgrzewania FED Avantgarde.Line"
Komory suszące i grzewcze są odpowiednie do rutynowych zadań suszenia i sterylizacji z jednorodnym rozkładem temperatury.
- Wysoka dokładność temperatury dzięki technologii APT.line™
- Elektromechaniczne sterowanie klapą powietrza wylotowego
- Komory o pojemności do 115 l można ustawiać jedna na drugiej
- Ergonomiczna konstrukcja uchwytu
- Złącze USB do rejestracji danych
- Klasa 2 zintegrowane, niezależne, regulowane zabezpieczenie temperaturowe (DIN 12880) z alarmem wizualnym
- Z wymuszoną konwekcją
- Sterownik z wyświetlaczem LCD i rozbudowanymi funkcjami timera
- Regulowana prędkość wentylatora
- Interfejs Ethernet
| Ciężar: | 39 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 345 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 565 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 4 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1.1 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9010-0295 |
| Pojemność nominalna: | 60 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,3 K (150 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 560 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+10 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ: | FED 56 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 400 x 345 x 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 565 x 625 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 440 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 625 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |