Komory suszące i grzewcze FD Avantgarde.Line
Treść:
1
Numer produktu:
6280362
Informacje dot. produktu "Komory suszące i grzewcze FD Avantgarde.Line"
Komory suszące i grzewcze są odpowiednie do rutynowych zadań suszenia i sterylizacji z jednorodnym rozkładem temperatury.
- Wysoka dokładność temperatury dzięki technologii APT.line™
- Elektromechaniczne sterowanie klapą powietrza wylotowego
- Komory o pojemności do 115 l można ustawiać jedna na drugiej
- Ergonomiczna konstrukcja uchwytu
- Złącze USB do rejestracji danych
- Klasa 2 zintegrowane, niezależne, regulowane zabezpieczenie temperaturowe (DIN 12880) z alarmem wizualnym
- Z wymuszoną konwekcją
- Sterownik z wyświetlaczem LCD
| Ciężar: | 85 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 515 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 825 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 8 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 2.3 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9010-0309 |
| Pojemność nominalna: | 259 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,4 K (150 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 650 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 810 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+10 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ: | FD 260 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 650 x 515 x 780 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 810 x 825 x 940 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 780 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 940 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |