Komory laminarne do PCR typu Streamline®/Airstream®
Treść:
1
Numer produktu:
4658783
Informacje dot. produktu "Komory laminarne do PCR typu Streamline®/Airstream®"
Komory laminarne do PCR z wbudowanym systemem odkażania promieniami UV z pionowym przepływem powietrza.
Inne opcje i statywy dostępne na życzenie.
- Średnia prędkość przepływu powietrza (regulowana): 0,3 m/s
- Filtr HEPA z filtrem wstępnym
- Czystość powietrza w przestrzeni roboczej przewyższa ISO klasa 5
- Mikroprocesor Sentinel utrzymuje stałą prędkość wentylatora (tylko modele 0,9 m oraz 1,2 m)
- Przednie, poliwęglanowe okno mocowane na zawiasach
- Panele boczne z hartowanego szkła
- Wszystkie malowane powierzchnie pokryte dodatkowo warstwą antybakteryjną ESCO ISOCIDE™
- Lampy fluorescencyjne zapewniają lepsze oświetlenie powierzchni pracy
- Wbudowana lampa UV z minutnikiem
- Porty przejściowe w tylnej ścianie komory
Inne opcje i statywy dostępne na życzenie.
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 538 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 617 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Min. Napięcie: | 220 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | 2150001 |
| Szerokość wewnętrzna: | 935 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1035 mm |
| Typ: | Airstream® |
| UNSPSC: | 41103517 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 935 x 538 x 550 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,035 x 617 x 950 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 550 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 950 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V·AC, 60 Hz |