Komory laminarne, cytostatyczne, Cytoculture™
Treść:
1
Numer produktu:
4659004
Informacje dot. produktu "Komory laminarne, cytostatyczne, Cytoculture™"
Komory cytostatyczne Esco to doskonałe rozwiązanie w pracy z lekami cytotoksycznymi i chemoterapeutycznymi, zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa próbki, użytkownika i środowiska. W produktach Esco wykorzystywanych jest ponad 20 lat doświadczeń zbieranych na całym świecie jako lidera w technologii komór bezpieczeństwa biologicznego. Wyjątkowe potrzeby związane z pracą nad lekami cytotoksycznymi stosowanymi w chemioterapii wymagają wyspecjalizowanych komór. Ponieważ leki cytotoksyczne nie mogą być inaktywowane poprzez odkażanie chemiczne, nie wystarczy w ich przypadku poziom zabezpieczenia oferowany przez komory bezpieczeństwa biologicznego klasy II. Mając to na względzie zaprojektowano szereg komór Esco dostosowanych specjalnie do pracy z tymi potencjalnie niebezpiecznymi lekami.
Opcje na życzenie:
Wyjście elektryczne, oprawa serwisowa, lampa UV, listwa IV, filtr węglowy
- 3-krotny system filtrów
- Z filtrem Hepa w kształcie litery V
- Sterownik mikroprocesorowy Sentinel™ nadzoruje wszystkie funkcje
- Skrzydło z silnikiem ułatwia przenoszenie materiałów do strefy roboczej
- Testowane zgodnie z DIN 12980, EN 12469, ISO 14644.1 Klasa 3, EN-1822.
Opcje na życzenie:
Wyjście elektryczne, oprawa serwisowa, lampa UV, listwa IV, filtr węglowy
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 603 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 780 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Min. Napięcie: | 220 V·AC |
| Moc znamionowa: | 429 W |
| Natężenie prądu: | 8 A |
| Numer artykułu producenta: | 2060004 |
| Szerokość wewnętrzna: | 1270 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1420 mm |
| Typ: | CYT-4A1 |
| UNSPSC: | 41103517 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,270 x 603 x 670 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,420 x 780 x 2,190 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 670 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 2190 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V·AC, 50 Hz , 8 A |