Komory laminarne Maxisafe™ 2030i
Treść:
1
Numer produktu:
6292172
Informacje dot. produktu "Komory laminarne Maxisafe™ 2030i"
Dla substancji CMR (rakotwórczych, mutagennych, toksycznych z punktu widzenia rozrodczości) i innych prac wymagających zapewnienia bezpieczeństwa produktu, personelu i środowiska. Każde urządzenie posiada zintegrowaną funkcję WLAN i może być natychmiast podłączone.
- Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej, z oświetleniem LED
- Interfejs ekranu dotykowego GUI
- SmartFlow plus automatyczna kompensacja
- Światło UV w ścianach bocznych
- Wyściełane, ergonomicznie regulowane podłokietniki (opcjonalnie)
- 2 x Smart Porty do zasilania korytkowych rur próżniowych i kabli
- Wyjście danych w chmurze
- EN 12469 and DIN 12980
| Ciężar: | 280 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 870 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Przepływ powietrza: | 483 m³/h |
| Moc znamionowa: | 390 W |
| Numer artykułu producenta: | 51032717 |
| Oświetlenie: | LED |
| Poziom hałasu: | 59 db(A) |
| Szerokość zewnętrzna: | 1600 mm |
| Typ: | Maxisafe™ 2030i |
| UNSPSC: | 41103517 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,600 x 870 x 1,536 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1536 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |