Komory klimatyczne, wilgotnościowe HCP
Treść:
1
Numer produktu:
4662065
Informacje dot. produktu "Komory klimatyczne, wilgotnościowe HCP"
Komora klimatyczna, wilgotnościowa Memmert HCP - oferuje pełen zakres komfortu, niezawodności i bezpieczeństwa. Komora idealnie nadaje się do testów środowiskowych, symulacji środowiskowych, testów przyspieszonej żywotności i testów 85/85 zgodnie z normami IEC 60068-2-67 i IEC 60068-2-78.
Aktywna kontrola wilgotności jest gwarancją idealnej jednorodności temperatury i wilgotności, jak również krótkich czasów powrotu do normy po otwarciu drzwi. W połączeniu z ogrzewaniem ze wszystkich sześciu stron, w tym z ogrzewanymi wewnętrznymi drzwiami szklanymi, minimalizuje również parowanie wewnątrz, a tym samym ryzyko kapania skroplonej wody na badany obiekt. Aluminiowa warstwa przewodząca ciepło wspomaga optymalny rozkład temperatury i służy jako akumulator ciepła w przypadku chwilowej przerwy w dostawie prądu.
Wariant modelowy TwinDISPLAY: ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com
* Mniej 35 mm dla wentylatora
**Głębokość bez uchwytu drzwiowego, głębokość uchwytu drzwiowego 56 mm
Aktywna kontrola wilgotności jest gwarancją idealnej jednorodności temperatury i wilgotności, jak również krótkich czasów powrotu do normy po otwarciu drzwi. W połączeniu z ogrzewaniem ze wszystkich sześciu stron, w tym z ogrzewanymi wewnętrznymi drzwiami szklanymi, minimalizuje również parowanie wewnątrz, a tym samym ryzyko kapania skroplonej wody na badany obiekt. Aluminiowa warstwa przewodząca ciepło wspomaga optymalny rozkład temperatury i służy jako akumulator ciepła w przypadku chwilowej przerwy w dostawie prądu.
Wariant modelowy TwinDISPLAY: ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com
| Specyfikacja | |
| Aktywna kontrola wilgoci: | 20%...95% RH |
| Dokładność wilgotności: | 0,5% RH |
| Zakres temperatury roboczej: | co najmniej 7°C powyżej temperatury otoczenia do +90°C |
| Zakres temperatury: | 18°C...90°C |
| Dokładność temperatury: | 0,1°C |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
* Mniej 35 mm dla wentylatora
**Głębokość bez uchwytu drzwiowego, głębokość uchwytu drzwiowego 56 mm
| Ciężar: | 90 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 591 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 90 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 10 |
| Maks. wilgotność względna: | 95 % |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. wilgotność względna: | 20 % |
| Moc znamionowa: | 1800 W |
| Numer artykułu producenta: | HCP150 |
| Pojemność nominalna: | 156 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 560 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 719 mm |
| Temperatura: | RT+7 ... 90 °C |
| Temperatura min.: | +7 °C |
| Typ: | HCP150 |
| UNSPSC: | 41104506 |
| Wilgotność względna: | 20 ... 95 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 400 x 700 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 719 x 591 x 1,070 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 700 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1070 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kontrolą CO₂: | Nie |
| Z timerem: | Tak |