Komory klimatyczne ICH C, z kontrolą wilgotności i CO2
Treść:
1
Numer produktu:
6261037
Informacje dot. produktu "Komory klimatyczne ICH C, z kontrolą wilgotności i CO2"
Nowa generacja komór klimatycznych z unikalnym kontrolerem ControlCOCKPIT umożliwiającym szybką i intuicyjną obsługę. Idealne do przeprowadzania testów stabilności oraz przechowywania w kontrolowanych warunkach środowiska i wilgotności.
TwinDISPLAY: panel ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami TFT
- Mikroprocesorowy kontroler PID z systemem automatycznej diagnostyki
- Wnętrze ze stali nierdzewnej No. 1.4301 (ASTM 304)
- Strukturalna, trwała obudowa ze stali nierdzewnej, z tyłu ze stali ocynkowanej
- Wysokotemperaturowe złącza z tyłu urządzenia dla jednofazowego podłączenia zasilania według obowiązujących w poszczególnych krajach systemach i standardzie IEC
- Wbudowany rejestrator danych o pojemności co najmniej 10 lat
- Kontroler ControlCOCKPIT z możliwością programowania w j. niemieckim, angielskim, francuskim i hiszpańskim
- Cyfrowy minutnik regulowany w zakresie 1 min do 99 dni
- Funkcja SetpointWAIT gwarantuje, że pomiar czasu procesu nie rozpocznie się, zanim właściwa temperatura nie zostanie osiągnięta we wszystkich punktach pomiarowych - opcjonalnie dla wartości temperatury rejestrowanych przez dowolnie pozycjonowany czujnik Pt100 wewnątrz komory
- Regulacja trzech kalibracyjnych wartości temperatury i parametrów określonych dla dodatkowych urządzeń bezpośrednio poprzez ControlCOCKPIT
- Paroszczelny port wejściowy z tyłu, średnica wewnętrzna 40 mm, może być zamykany (także przez korek silikonowy)
TwinDISPLAY: panel ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami TFT
- Możliwość kontroli poprzez ControlCOCKPIT: temperatury (Celsius lub Fahrenheit), prędkości wentylatora, pozycji klapy powietrza wylotowego, czasu programu, strefy czasowej, czasu zimowego (w zależności od wersji)
- Dwa czujniki Pt100 DIN klasy A, 4-ro obwodowe do monitorowania temperatury oraz podtrzymania pracy w przypadku awarii/błędu
- Oprogramowanie AtmoCONTROLdo odczytu i zarządzania rejestratorem danych poprzez złącze Ethernet lub USB (możliwość pobrania 90-dniowej wersji demo); opcjonalnie istnieje możliwość zakupienia oprogramowania
- ControlCOCKPIT ze złączem USB do wgrywania programów i pobierania zarejestrowanych danych, aktywacji funkcji User-ID
- Wyświetlanie zgromadzonych danych (maks. 10.000 wartości odpowiednik ok. 1 tygodnia)
- Złącze Ethernet z tyłu urządzenia do odczytywania zarejestrowanych danych lub przesyłania ich w czasie rzeczywistym, oraz do wgrywania programów
- Wielopoziomowa ochrona przed przegrzaniem: elektroniczna kontrola temperatury TWW / TWB (klasa ochrony 3.1 lub 2), mechaniczny ogranicznik temperatury TB (Klasa ochrony 1) zgodnie z normą DIN 12 880, funkcja AutoSAFETY do automatycznego dostosowywania wartości w regulowanym zakresie tolerancji wartości min./maks. dla niskiej i wysokiej granicy temp.
| CO₂: | 0 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 114 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 585 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 5 |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Min. wilgotność względna: | 10 % |
| Moc znamionowa: | 1350 W |
| Numer artykułu producenta: | ICH110C |
| Pojemność nominalna: | 108 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 560 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 745 mm |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | ICH110C |
| UNSPSC: | 41104506 |
| Wilgotność względna: | 10 ... 80 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 400 x 480 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 745 x 585 x 1,233 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 480 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1233 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kontrolą CO₂: | Tak |
| Z timerem: | Tak |