Komory dźwiękochłonne, serii USBB
Treść:
1
Numer produktu:
6280089
Informacje dot. produktu "Komory dźwiękochłonne, serii USBB"
Serię USBB opracowano zwłaszcza w celu zmniejszenia poziomu hałasu łaźni ultradźwiękowych w laboratorium.
Zalety:
Zalety:
- Wysoki poziom redukcji hałasu ponad 30 db(A). Oznacza to spadek hałasu o 90-95%
- Dostępne w czterech różnych wymiarach dla większości łaźni, lista kompatybilności dla łaźni ultradźwiękowych Bandelin na życzenie
- Pokrywa może być całkowicie otwarta ułatwiając w ten sposób wyjmowanie koszyka
- Łatwe i wygodne operowanie pokrywą bez dodatkowej powierzchni podczas otwierania, komora może być umieszczona pod wyciągiem
- Stale widoczny panel sterowania. Dzięki przezroczystemu frontowi można śledzić postęp mycia
- Wyposażona w otwory szybkiego dostępu z przodu i po obu stronach w celu obsługi łaźni ultradźwiękowej lub spuszczenia cieczy
- Zintegrowany wentylator do usuwania oparów
- Boczne uchwyty ułatwiające transport
- Powierzchnia malowana proszkowo, wytrzymała i łatwa do czyszczenia
| Ciężar: | 20 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 329 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 410 mm |
| Maks. Napięcie: | 12 V |
| Numer artykułu producenta: | USBB-M |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 479 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 557 mm |
| Typ: | USBB-M |
| UNSPSC: | 41103715 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 479 x 329 x 415 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 557 x 410 x 545 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 415 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 545 mm |
| Zasilanie: | 12 V |